Asset & Wealth Management

K majetku každého človeka pristupujeme rovnako ako k vlastnému. Preto neustále premýšľame, ako ho chrániť a násobiť v prospech vás, vašej rodiny a budúcich generácií.

Keď k nám prídete, vstúpite do rodinnej firmy s osobným prístupom a skúsenosťami globálneho hráča.

Keď k nám prídete, vstúpite do rodinnej firmy s osobným prístupom a skúsenosťami globálneho hráča.

Wood & Company
2022

Chrániť a násobiť majetok chce čas a skúsenosti. Preto vám so zhodnotením vášho investičného portfólia pomôžeme tak, ako to robíme už viac ako 30 rokov.

30+ rokov skúseností

Investíciami v regióne sme sa zaoberali skôr, než na trh vstúpila česká koruna i euro. Preto im tak rozumieme.

Moderné produkty

Vďaka globálnemu dosahu a znalostiam lokálneho trhu a jeho potrieb prichádzame s inovatívnymi produktmi, ktoré udávajú tempo celému regiónu.

Vzťah, aký vyhovuje vám

Klient je pre nás na prvom mieste. Budujeme dlhodobý vzťah k obojstrannej spokojnosti.

Ako spravujeme váš majetok a ako k nemu pristupujeme.

 • 1

  Analýza

  S ohľadom na vaše investičné ciele a aktuálnu situáciu na trhoch pristupujeme ku každému portfóliu individuálne. Chceme, aby ste mali radosť z výnosov, ale zároveň aby ste pokojne spali. Naše skúsenosti zúročíme vo váš prospech.

 • 2

  Návrh portfólia

  Niekto vie navrhnúť dokonalý domov, niekto šatník či auto a niekto napríklad zážitok. My pre vás dizajnujeme investičné portfólio, vďaka ktorému si z toho všetkého môžete dopriať viac.

 • 3

  Prehľad o vašich investíciách

  Sme tu pre vás kedykoľvek a neustále. Online i osobne. Sú to vaše peniaze a sme tu preto, aby ste k nim mali prístup 24/7. A to z každého kúta sveta.

 • 4

  Oponentúra investičnej ponuky

  Investičný svet prekypuje zvodnými ponukami, nie všetky však v konečnom súčte znamenajú výhru. Dokážeme vášmu investičnému výberu nastaviť zrkadlo a urobiť diablovho advokáta. Konečné rozhodnutie je vždy na vás, ale budete ho robiť s jasnou predstavu o všetkých rizikách i výhodách.

Klientsky portál vám poskytuje bezpečný online prístup k vášmu portfóliu.

Na jednom mieste teraz môžete sledovať svoje investície online, sledovať transakcie, dozvedieť sa o investičných príležitostiach, ľahko pristupovať ku kontaktom spoločnosti WOOD & Company a meniť svoje používateľské preferencie.

Preskúmať
Služby
Služby
Služby

Chcete si dohodnúť osobné
stretnutie?

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo emailovú adresu
a my sa vám okamžite ozveme.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a podlieha zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Alebo nás kontaktujte priamo na: