Venture Investments

Vyberáme projekty v perspektívnych odvetviach s potenciálom úspešnej budúcnosti a synergiou s našou víziou. Otvárame dvere k venture kapitálu a expanzii životaschopným startupom s veľkými cieľmi a schopným tímom. Investície do atraktívnych projektov vieme vďaka zázemiu významnej finančnej skupiny sprostredkovať aj investorom, ktorí by sa k týmto projektom inak nedostali.


PRE KOHO

Prepájame svety inšpiratívnych vizionárov a odvážnych investorov

Oslovujú nás firmy, ktoré veria našim investorským schopnostiam a skúsenostiam. Tým s najväčším nadaním pomáhame plniť ich sny a ciele. Do našej zbierky patria startupy z perspektívnych odvetví, ako sú high-tech, digital health alebo retail. Know-how a dosah našej medzinárodnej investičnej skupiny ponúkajú prepojenie s tými správnymi kontaktmi a v správny čas. Našou pridanou hodnotou je aj možnosť odborného poradenstva od profesionálneho tímu s bohatými medzinárodnými skúsenosťami z M&A transakcií a kapitálových trhov.

Venture investície lákajú prísľubom úspechu, dobrodružstva a exkluzivity. Nie sú však pre každého. Náš skúsený tím dokáže preveriť skutočný potenciál a analyzovať možné riziká projektov. Otvárame zaujímavé príležitosti kvalifikovaným investorom (nad 1 milión Kč) pre strednodobý a dlhodobý investičný horizont. Neváhajte a spýtajte sa nás na aktuálne otvorené príležitosti.

Investujeme len do toho, čomu veríme. Skúste to s nami

Investujte s potenciálom nadštandardného zhodnotenia do perspektívnych projektov a odvetví, v ktorých vidíme budúcnosť. Ak ste kvalifikovaný investor, umožníme vám investovať do projektov, ku ktorým by ste sa inak kvôli vstupným bariéram dostali len veľmi ťažko.

Venture Capital

Investičné príležitosti, ktoré ponúkame kvalifikovaným investorom, typicky majú charakter expozície do konkrétnej spoločnosti alebo projektu so špecifickým príbehom a víziou. Umožňujeme však aj investície do diverzifikovaného portfólia venture kapitálu spravovaného prestížnymi lokálnymi a medzinárodnými fondmi, ktoré sú obvykle prístupné len pre úzky okruh investorov.

Blockchain

Blockchain mení spôsob, akým prevádzame hodnotu, uzatvárame zmluvy a zaobchádzame s dátami. Tým vytvára úplne nové obchodné modely a zásadne urýchľuje výskum a inovácie. Do blockchainu investujeme prostredníctvom atraktívneho portfólia blockchainových projektov, spravovaného starostlivo vybranými medzinárodnými hedgeovými fondmi a odborníkmi. Kvalifikovaným investorom ponúkame investičnú príležitosť z našej dielne, vďaka ktorej sa aj vám otvárajú dvere k týmto lukratívnym medzinárodným fondom s profesionálnou správou, spravidla nedostupným menším investorom. Rozšírte svoje portfólio o najvýnosnejšie aktívum posledného desaťročia.

Zaujímajú vás naše súčasné investície?

Dajte nám o sebe vedieť. Radi vám povieme viac o našich projektoch a investičných príležitostiach.

Veríme v tieto projekty