Najlepšie za nás hovoria výsledky a dôvera našich klientov.

Našimi klientami sú súkromní a inštitucionálni investori, lokálni aj medzinárodní. Prečo s nami spolupracujú?

Vďaka trom veciam. Znalosť miestneho trhu, globálne zručnosti a vzájomná dôvera.

Keď k nám prídete, vstúpite do rodinnej firmy s osobným prístupom a skúsenosťami globálneho hráča.

Keď k nám prídete, vstúpite do rodinnej firmy s osobným prístupom a skúsenosťami globálneho hráča.

Wood & Company
2022

Už 30 rokov sa riadime jednoduchým princípom, o ktorý sa delíme aj s našimi klientami: Investujte iba do toho, čomu veríte.

A nezáleží, či ide o konzervatívne realitné fondy alebo inovatívne produkty a fintech riešenia. Ani, či hľadáte zhodnotenie osobného majetku, partnera pre rozvoj firmy alebo zastupujete medzinárodnú finančnú inštitúciu. Záleží iba na tom, aby váš partner dokonale poznal pravidlá hry na trhu a natoľko veril investičným príležitostiam, že do nich vloží aj vlastné zdroje.

Vladímír Jaroš

Baví ma dokazovať, že súkromná spoločnosť z tohto regiónu dokáže robiť transakcie lepšie ako veľká firma z finančnej metropoly.

Skúsenosti považujem za rozhodujúci faktor úspechu, pretože pochopenie zákonitostí podnikania si vyžaduje čas. Vo finančnom svete víťazí odvaha a dobrá kondícia. Náš tím dokáže dlhodobo a dôkladne spolupracovať, správne vyhodnotiť príležitosť a rýchlo sa rozhodnúť. Kľúčom k úspechu je flexibilita a rýchlosť. Nové smery sa nevytvárajú nasledovaním starých pravidiel.

Vladímír Jaroš

CEO, Partner

Jan Sýkora

Naším poslaním je rozvíjať a vzdelávať kapitálový trh v strednej Európe. Pomáhame úspešným spoločnostiam rásť.

Sila partnerstva sa stále prejavuje. Keď dáte dokopy viac hláv, funguje to. Existuje tu nesmierne živá a kreatívna kultúra, ktorá dáva priestor nápadom a projektom s cieľom zmeniť celé investičné prostredie k lepšiemu. Robíme niečo, čo nás baví, a to nám dáva oveľa väčšiu šancu na úspech. Vopred neviete, čo bude fungovať. Dôležité je neustále skúšať a objavovať.

Jan Sýkora

Partner

Ľubomír Šoltýs

Nie sme šprintéri, sme maratónci. Boli aj ľahšie cesty, ale máme to v DNA. Skratky v podnikaní nie sú náš štýl.

Budujeme komplexnú investičnú spoločnosť, najlepšiu v regióne s vyváženými piliermi podnikania. Svätým grálom je vytvoriť korporáciu a nestratiť podnikateľského ducha. Spoločnosť WOOD & Company je pre mňa rodina, ktorá patrí nám všetkým. Obetovali sme pre ňu všetko a ona nám to mnohonásobne vracia. Rád pracujem s ľuďmi, ktorí sú v mnohých veciach lepší ako ja.

Ľubomír Šoltýs

Partner

2022
2022
2022
2021
2021
2020
2020
2020
2019
2018
2018
2017
2017
2017
2016
2016
2014
2014
2014
2013
2012
2008
1998
1996
1995
1991
december
Desať rokov WOOD's Winter Wonderland

Desať rokov WOOD's Winter Wonderland

Hosťujeme 10. ročník nášho vlajkového podujatia, konferencie WOOD's Winter Wonderland EME. Tentoraz sme privítali inštitucionálnych klientov a obchodované spoločnosti z viac ako 20 krajín.

So spoločnosťou Portu otvárame svet investovania všetkým ľuďom.

Veríme, že zložitý svet investícií sa dá pretaviť do jednoduchej, príjemnej a zrozumiteľnej investičnej platformy pre bežného používateľa.

Odporúčame

Chcete si dohodnúť osobné stretnutie?

Zanechajte nám svoje telefónne číslo alebo emailovú adresu a my sa vám okamžite ozveme.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a podlieha zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Alebo nás kontaktujte priamo na: