Investment Banking

Premýšľate o predaji vašej spoločnosti, vhodnej akvizičnej príležitosti, uvedení spoločnosti na burzu či novom zdroji financovania vašich aktivít?

Náš tím investičného bankovníctva vám rád poskytne nezávislý pohľad, navrhne efektívne riešenie a úspešne vás prevedie celým procesom.

Čerpajte z našich dlhoročných skúseností v prospech vášho podnikania

 • Za každou úspešnou transakciou stojí tím skúsených profesionálov

  Dokážeme pre vás pracovať na niekoľkých úrovniach – od akciových trhov cez riadenie náročných privátnych transakcií až po sprostredkovanie rôznych foriem financovania. Vďaka tomuto komplexnému záberu dokážeme súčasne pripravovať uvedenie vašej spoločnosti na burzu a jej privátny predaj a po vyhodnotení oboch alternatív vybrať to najvýhodnejšie riešenie.

 • Priekopníci investičného bankovníctva

  Stáli sme pri zrode českého akciového trhu a pomáhali sme budovať investorskú kultúru v regióne strednej a východnej Európy. Kompetencia nášho tímu stojí na znalosti historických súvislostí s reflexiou súčasnej situácie.

 • Tím s jedinečnou sieťou kontaktov

  Naši ľudia sa podieľali na desiatkach významných transakcií v regióne strednej a východnej Európy. Vďaka našej rozsiahlej sieti kontaktov a dlhoročným skúsenostiam dokážeme pracovať rýchlejšie, efektívnejšie a prinášať riešenia, ktoré pridávajú hodnotu našim klientom.

 • Silný partner pre medzinárodnú expanziu

  Členstvo v nadnárodnej poradenskej organizácii nám pomáha stierať hranice a umožňuje nám efektívne realizovať cezhraničné transakcie, vyhľadávať akvizičné ciele, ako aj potenciálnych investorov do vašej spoločnosti. Prostredníctvom Oaklins máme priamy prístup k viac ako 45 najvyspelejším svetovým ekonomikám.

Spoľahnite sa na našu precíznu prácu a dlhoročné skúsenosti – naše poradenstvo vám pomôže dosiahnuť vaše ciele

 • Poradenstvo pri predaji či nákupe spoločnosti

 • Poradenstvo pri transakciách na kapitálových trhoch

 • Poradenstvo pri zaistení financovania spoločnosti

 • Poradenstvo v špecifických situáciách